Bakan Yılmaz, Bingöl Belediyesi güzel işlere imza attı

Bingöl Belediyesi’ni ziyaretinde konuşan Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesi’nin güzel işlere imza attığını söyleyerek, ” Bingöl Belediyesi’nin son dönemde yaptığı çalışmaları bütün arkadaşlarımız ve bizler takdir ediyoruz” dedi.

 

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bingöl’e gelen Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’den çalışmalar hakkında brifing aldı.

 

Bingöl Belediyesi’nin son dönemde yaptığı çalışmaları takdir eden Bakan Yılmaz, Bingöl insanına hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayarak, “Bingöl Belediyesi’nin son dönemde yaptığı çalışmaları bütün arkadaşlarımız ve bizler takdir ediyoruz. Belediye Başkanımız Yücel Barakazi’ye, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada inşaallah bu çalışmalar devam edecek. Kentsel dönüşümüyle, altyapılarıyla, sosyal ve kültürel projeleriyle belediyemiz Bingöl insanına hizmet etmeye devam edecek. Bunu yaparken hem partimiz, hem diğer belediyelerimizle işbirliği içerisinde, onların güzel uygulamalarını da dikkate alarak her geçen yıl kendisini daha ileriye taşıyacak inşaallah” diye konuştu.

 

Ziyarete; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Abdulhamit Gül, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Çevre Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, Bingöl Milletvekili Eşref Taş, AK Parti Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun ve diğer yetkililer katıldı.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal