Akarca’dan Engin’e hayırlı olsun ziyareti

Bingöl Belediyesi Başkanvekili Abdulhamit Akarca, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Bingöl Belediyesi Başkanvekili Abdulhamit Akarca, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın danışmanlık görevini yürütürken Milli Eğitim Bakanlığı’nca Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Kadri Engin’imakamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Eğitime özel bir önem verdiklerini belirten Başkanvekili Akarca, “Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmanızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Sizinde bir Bingöllü olarak ilimizin eğitim konusundaki problemlerini çok iyi bildiğini biliyoruz. Yapacağınız çalışmalarda Bingöl Belediyesi olarak sizleri destekliyoruz. Ben görme engelli biri olmam hasebiyle ilimiz adına sizden özel bir istekte bulunmak istiyorum. Görme engelliler için ilimize ve bölgeye hitap eden bir lise açılması istiyorum” dedi.

 

Ziyaretinden dolayı Başkanvekili Akarca’ya teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Engin, “Görme engelli evlatlarımızın eğitim gördüğü bir lisemizin olması bizleri de ziyadesiyle memnun edecektir. İmkânlarımız ölçüsünde talebinizi değerlendirmeye çalışacağım” diye konuştu.

 

Engin, İl Milli eğitim Müdürlüğü’nün Bingöl Belediyesi ile birlikte ortak çalışmalara imza atmak istediklerini belirtti.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal