''KALDIRIM VE YOLLARIMIZ ARTIK DAHA TEMİZ''

Bingöl Belediye Başkanlığı HI-VAC 2512 HİDROSTATİK TİP VAKUMLU YOL SÜPÜRME MAKİNASI belediye bünyesine kazandırdı.

Araç filosunu ihtiyaçlar doğrultusunda yenileyen Bingöl Belediye Başkanlığı ‘ Çevre kirliğini önleme ve kentimizin temizliğinin sağlanması adına Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere HI-VAC 2512 HİDROSTATİK TİP VAKUMLU YOL SÜPÜRME MAKİNASI araç filosuna ekledi.

Bingöl ili  genelinde kaldırımların ve yol kenarlarının temizlenmesinde  süpürme aracının önemli bir verim kaynağı oluşturduğunu belirten Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri ‘ Sokaklarda rüzgarla savrulan yaprakları ve çöpleri temizleme özelliğinin yanı sıra  yaz aylarında açık alanları temiz ve düzenli  bir ortam oluşturulmasına imkan sağlar. Yol süpürme aracının,  yollarda  ve kaldırımlarda, yol kenarlarındaki çim alanlarında açık ve kapalı park alanlarında kullanabilme imkanı mevcuttur.

Ekipler ayrıca ‘ Yol süpürme aracının, tozlamayı engelleyen kendi su püskürtücüsü olan üç fırçası, seyyar emiş hortumu, su deposu ve çöp haznesiyle temizlik işlemlerinde maksimum verim sağlayacağını açıkladı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ ‘ Süpürme aracı, şehrimizin genelinde  tüm mahallelerde halkımızın hizmetine başlayacaktır.  Daha temiz bir Bingöl  için çalışmalarımızı yoğun tempoda sürdürürken,  yaz aylarının gelmesiyle birlikte yüksek verim sağlayan süpürge aracının belediye araç filosuna ekledik. Çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum’ ifadelerine yer verdi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal